Wygrana w Szczecin_UP 3.0

 

Mamy to!

Wygrałyśmy III edycję programu Szczecin_Up – Szczeciński Program Mentoringowy w kategorii „Young Business”.

Czujemy, że zapracowałyśmy sobie na to 115 dniami ciężkiej, owocnej pracy – to było dla nas ciekawe wyzwanie.Wygrałyśmy konkurs, ale przede wszystkim poznałyśmy wspaniałych ludzi, profesjonalistów, od których wiele się nauczyłyśmy! Gratulujemy zwycięzcom kategorii „Proof of concept” BIO-PHOTO-POLYMER autorstwa Paula Ossowicz-Rupniewska, Rafał Rakoczy, Paulina Bednarczyk – znaleźć się w takim gronie zwycięzców to prawdziwe wyróżnienie.

Szczególne dziękujemy naszemu Mentorowi Artur Ratuszyński to był zaszczyt!

Sylwetka naszego Mentora

Artur Ratuszyński od lat zajmuje się public relations, doradztwem strategicznym i procesami Design Thinking oraz badaniem trendów, współtworzył program rozwoju Smart City Szczecin, współpracuje z firmami wspierając je w budowaniu strategii rozwoju i komunikacji oraz zarządzaniu kryzysowym.
Wykłada na poznańskich i szczecińskich uczelniach ucząc storytellingu, komunikacji, zarządzania kryzysami wizerunkowymi i Design Thinking. Jest Badaczem trendów, Certyfikowany moderatorem procesów Design Thinking, fanem Apple i Big Data oraz: Miastocholikiem, fanatykiem espresso i podróżnikiem.Wspólnie spędziliśmy wiele godzin na analizowaniu i upraszczaniu naszej komunikacji, co okazało się być dla nas wyzwaniem. Śmiało można stwierdzić, że do programu wchodziłyśmy jako inna firma 😉 a zakończyłyśmy z zupełnie nowym wizerunkiem;-)

 Podczas trwania Szczecin_UP bowiem, nastąpił rebranding marki „Make it!” W „RE make it” i w związku z tym zmienił się i dojrzał zarówno nasz wizerunek, strona internetowa, jak i komunikacja.

Do kogo kierowany jest Program Szczecin_Up – Szczeciński Program Mentoringowy

 

Program Szczecin_Up – Szczeciński Program Mentoringowy jest organizowany przez Technopark Pomerania po raz trzeci. Jego zadaniem jest stworzenie warunków do dynamicznego rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw na terenie Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego. Wsparcie oferowane jest początkującym, kreatywnym przedsiębiorcom i nowo utworzonym firmom o dużym potencjale biznesowym i komercyjnym. Uczestnicy programu zostają objęci pomocą mentorów, doradców i ekspertów biznesowych. Poza tym elementem programu jest networking w szczecińskim „sturtup community”, styczność z inwestorami jak i możliwość zaprezentowania się w nowym sytuacjach.

Z tego wsparcia skorzystałyśmy, a efekty warsztatów i wspólnej pracy wprowadzałyśmy w życie na bieżąco. Współpraca z doświadczonymi przedsiębiorcami/mentorami umożliwiła nam dopracowanie modelu biznesowego i pozwoliła odkryć nowe kierunki rozwoju.

 

Mamy nadzieję, że takich programów wspierających innowacyjne pomysły będzie w Szczecinie więcej

Polecamy !!!