Rethink Refuce Reduce Reuse Recycle Recover

 

Loop Forum to Międzynarodowe Wydarzenie  łączące profesjonalistów Biznesu, liderów myśli, władze publiczne oraz badaczy w celu dzielenia się wiedzą, tworzenia sieci kontaktów i prezentowania konkretnych rozwiązań biznesowych, skoncentrowanych na przyspieszeniu przejścia na gospodarkę o obiegu zamkniętym.

Podczas tego wydarzenia, które odbyło się 24-26.04.2024 miałyśmy zaszczyt i niewątpliwą przyjemność być częścią stoiska narodowego organizowanego przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH) prezentując swoje zrównoważone rozwiązania dzięki temu także porozmawiać z Ambasadorem Polski w Danii oraz wziąć udział w Pitch’u   

Loop forum – jest wyjątkowym wydarzeniem łączącym część targową, spotkania, ludzi, biznes, ekspertów branżowych ale także władze oraz sferę naukową w jednym miejscu i czasie.
Ponieważ zmniejszenie zużycia zasobów wraz z poprawą recyklingu i ponownego wykorzystania zasobów stanowi dużą szansę ekonomiczną dla firm i organizacji – na tym koncentruje, się łącząc ze sobą różne branże.

Dalsze plany?

Emocje, które nam towarzyszyły zarówno podczas spotkań, prelekcji, wystąpień, czy Pitchu podczas którego mogłyśmy podzielić się z szerszą publicznością swoim rozwiązaniem –  pozostanie w nas na bardzo długo.

Żywimy przekonanie, że nawiązane podczas tego wydarzenia kontakty z osobami, którym podobnie jak nam, zależy na podniesieniu poziomu cyrkularności przyniosą wspaniałe efekty!
Zabrałyśmy ze sobą z Kopenhagi entuzjazm, nowe pomysły, energię i moc do działania, a także wiarę  w to, że wiele jesteśmy w stanie zdziałać jeśli będziemy działać wspólnie.

Dziękuję LOOP Forum za organizację tego wyjątkowego wydarzenia!